SKAUT znak

Zástupce vůdce oddílu:   Vojtěch Bořík - Kulich

Termín schůzek:

středa 17:30 - 19:30

Oddíl skautů je určen pro chlapce od 11 do 15 let věku. Schůzky mají skauti každý týden v klubovně v Příchovicích, nepravidelně i o víkendech, v případě příznivého počasí i v okolí klubovny nebo v okolí Příchovic. Na schůzkách se kromě různých her a soutěží snaží naučit různým dovednostem a znalostem. V některých situacích se chlapci učí samostatnosti, v jiných naopak týmové spolupráci. Mimo to se vůdci snaží na chlapce nenásilnou formou působit i výchovně.

skauti1skauti2

Pokud chcete svoje dítě přihlásit do oddílu, můžete přijít na kteroukoliv naši schůzku, kde Vám rádi sdělíme podrobnosti, nebo použít níže uvedený kontakt.

František Soukup

telefon:  728 419 110